quattrociocchi olivovy olej
Nová sezóna 2021/22
Label
Olio Novello od prvotriedneho producenta Quattrociocchi. Symbolizuje prvý olej zberu, ansolútne čerstvý a plnochutný olivový olej.
Elegantný kvalitný toskánsky olivový olej s intenzívnou chuťou nezrelých olív, ktorý zaujme svojim silným bylinkovým prejavom. Výborný na silné omáčky, strukoviny a steaky. Ikona Toskánska, absolútny top v rebríčku Flos Olei 100/100 bodov.

VYPREDANÉ

Výpredaj - dátum minimálnej trvanlivosti 31.08.2021! Delikátny bio olivový olej z Istrie, ktorý výborne doplní akékoľvek dary mora, ryby alebo morské plody. Blend odrôd Leccino a Pendolino.

VYPREDANÉ

Famózny za studena údený olivový olej z produkcie organickej farmy Jenko. Špeciálna technika údenia zabezpečuje zachovanie všetkých hodnôt tohto kvalitného olivového oleja.

VYPREDANÉ

Perfektné prevedenie špecifických odrôd z Istrie sme našli na farme Boris Jenko. Veľmi kvalitný organický olivový olej s chráneným označením pôvodu Slovinská Istria.

VYPREDANÉ

Leccino je typická talianska odroda, ktorá si našla svoje miesto aj na Istrii. Jemná a zároveň bylinková chuť z neho robí perfektný olivový doprovod. Min. trvanlinosť do 31.05.2020.

Zobrazuje sa všetkych 9 výsledkov