Picual 3 set

Picual 3 set
Španielsky olej
Chránené označenie pôvodu
Organický olivový olej
Svetový rebríček
Medium olivový olej
Intenzívny olivový olej

Hodnotenie produktu: 5/5 (2x)

Vaše hodnotenie:

Ako chutí odroda picual v troch rôznych štádiách zrelosti? Vybrali sme tri olivové oleje jednej odrody, ktoré sú každé zbierané v iný čas, aby ste mohli zažiť tento zaujímavý rozdiel v chuti.

45 € s DPH

Dostupnosť: Momentálne nedostupný

Odroda olív picual

Tento set pozostáva z troch španielskych predstaviteľov odrody picual z troch rôznych regiónov a z troch rôznych fáz zrelosti olivy.


Oro del Desierto "Origen" Bio  limitovaná edícia

Pôvod v Almeríi, tento olej reprezentuje odrodu Picual veľmi raritného charakteru. "Skorý zber" - intenzívne stopy čerstvo pokosenej trávy, silné aromatické bylinky.


Morellana Picual Bio D.O.P.

Pôvod v Lucene (D.O.P. Baena). Verasion - zmena farby olivy zo zelenej na fialovú, kedy olivy dosahujú svoj "vrchol". Začínajú sa jemne prejavovať zrelé stopy, avšak intenzita a sila polyfenolov sú v tomto picuale maximálne.


Magnasur D.O.P.

Pôvod v Bedmare (D.O.P. Sierra Mágina). Zbieraný v cca decembri je tento picual kvetnatejší, na začiatku sladší a trávnaté tóny idú do úzadia. Stále citelná korenistá stopa, jemne horká a pikantná na záver, všetko lemuje zrelšia rajčina.

Objem: 500 ml
Intenzita: Medium, Intenzívny
Zloženie olív: Jednodruhový
Zloženie: 100% extra panenský olivový olej
Výživové hodnoty (informácie na 100g):

Energetická hodnota 3389KJ/900Kcal
Tuky 100g z toho nasýtené mastné kyseliny 13g
Sacharidy 0g Cukry 0gBielkoviny 0g Soľ 0g

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Pre váš pohodlný nákup využívame cookies. Prehliadaním stránky Oleamo.sk potvrdzujete, že ste sa oboznámili s tým, čo cookies sú, ako ich môžete odmietnuť a ako spracovávame osobné údaje