nocellara del belice salvatore cutrera slovensko oleamo
Nová sezóna 2020/21
Label
Kvalitný olivový olej zo Sicílie - krásna ovocná odroda "nocellara" svojou bylinkovo rajčinovou chuťou je ako stvorená na pizzu, cestoviny a caprese.

VYPREDANÉ

Nová sezóna 2020/21
Label
Label
Label
Tento organický olivový olej zo Sicílie v sebe nesie nádhernú dokonale ovocnú chuť čerstvých olív najmä kvôli ručnému zberu a okamžitému lisovaniu pod vedením Antonelli Titone, ktorej rodina vyrába olivový olej od roku 1936. Veľmi limitovaná edícia!
-10%
Darčekový set tých najlepších výrobcov olivových olejov Talianska v 100 ml fľaštičkách. Spoznajte 6 rôznych regiónov a 6 rôznych chutí, ktoré predstavujú tú najvyššiu taliansku kvalitu.
Nefiltrovaný olivový olej Frescolio - prvý, nový čerstvý olej zo sicílskej známej farmy Frantoi Cutrera s krásnou silnou chuťou zelených olív.
Elegantný kvalitný toskánsky olivový olej s intenzívnou chuťou nezrelých olív, ktorý zaujme svojim silným bylinkovým prejavom. Výborný na silné omáčky, strukoviny a steaky.
Kvalitný olivový olej odrody casaliva, ktorá v sezóne 19/20 kvôli xylelle nebola takmer vôbec dostupná v celom Taliansku. Tento rok je späť so svojou nádhernou jedinečnou chuťou od prvotriedneho producenta - Agraria Riva del Garda.
-11%
Ľahký taliansky olivový olej z Kalábrie, ktorý si vás podmaní svojou delikátnou, ale pritom ovocnou chuťou. Šetrným a osobným prístupom farma San Giorgio prezentuje a žije myšlienkou Slow Food.
Ak má existovať ideálny taliansky olivový olej, tak to bude určite Primo - Monti Iblei zo Sicílie, ktorý zobrazuje čerstvosť, harmóniu, ľahkosť, ale aj intenzitu a pikantnosť. Teda perfektnú vyváženosť olivového oleja.
-11%
Ľahký olivový olej s krásnymi ovocnými tónmi. Bez horkých stôp výborne doplní každý šalát, krevety, či mozzarellu a iné ľahké syry.
Ľahký taliansky olivový olej vhodný na každodenné použitie v kuchyni. Ideálny olej na cestoviny, pizzu, ľahké pečenie na panvici alebo na ľahké šaláty.
Koncentrovaný hroznový mušt "Saba" dlho varený a redukovaný na otvorenom ohni. Je to hlavná zložka a základ pre Aceto Balsamico, k nemu sa pridáva dlhoročný vínny ocot.
Aceto balsamico, IGP Modena - produkt dlhoročného zrenia a prirodzenej redukcie. Pomaly varený hustý hroznový mušť sa zmieša s vínnym octom zo storočných sudov a spolu zrejú v sudoch 8 rokov.
Aceto balsamico di Modena IGP od Giuseppe Giusti, to je každodenné balsamico na prípravu dresingov a dochutenie omáčok, polievok a v podstate každého jedla, ktoré potrebuje finálnu aciditnú bodku :)
Základ pre biele balsamico od Giuseppe Giusti tvorí šetrne lisovaný hroznový mušt z odrody Trebbiano, ktorý stojí za špecifickou sladkou chuťou. Spojením s bielym vinným octom a následne uložením do dubových sudov na 5 rokov vznikne tento perfektný gastronomický doplnok.

VYPREDANÉ

Silný a intenzívny kvalitný taliansky olivový olej odrody coratina. Sabino Leone patrí medzi popredných producentov, Don Gioacchino je momentálne najvyššie postavený taliansky olej vo svetovom rebríčku.

VYPREDANÉ

Delikátna chuť čerstvých rajčín, byliniek a orieškov - to je špičkový olivový olej zo Sicílie. Pôsobí univerzálnejšie, nie je silne horký, a preto si vo svete získal veľmi veľa fanúšikov.

VYPREDANÉ

Zrejme najlepší olivový olej odrody coratina v Taliansku. Donato Conserva je predstaviteľ moderného prístupu, ktorý sa zameriava na high-tech, absolútnu čistotu vo výrobe a zameranie sa na kvalitu.

VYPREDANÉ

12 ročné aceto balsamico v troch prevedeniach, každé dozrievalo v sude iného dreva a uchovalo si jedinečnosť konkrétnej dreviny.

VYPREDANÉ

Prémiový organický toskánsky olivový olej, v ktorom nájdeme stredne intenzívne tóny zelených ovocných plodov a aromatických byliniek. Krásny prejav čerstvosti.

VYPREDANÉ

Aceto balsamico tradizionale di Modena je intenzívny ohňostroj chutí vytvorený dlhoročným zrením hroznového muštu v stáročných drevených sudoch.

VYPREDANÉ

Aceto balsamico di Modena IGP od Bonamini je každodenný pomocník v kuchyni či už pri príprave dresingov na šaláty alebo na prípravu varených jedál. Má charekteristickú sladko-kyslú chuť s nádychmi dreva.

Zobrazuje sa všetkych 22 výsledkov